PopisNáplň práce:
•Příjem vráceného zboží (zpracování průvodních dokladů)
•Zasílání vráceného zboží dodavateli/výrobci (vystavování průvodních dokladů)
•Paletizace zboží (zabalení, polepení/odeslání)
•Vystavování dobropisů
•Znalost PC (Excel, Word, Outlook)
•Práce se skenerem

Požadavky:
•ÚSV / SOU
•Znalosti v oblasti autodílů, nebo průkaz na VZV výhodou
•Částečná znalost NJ nebo AJ vítána
•Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci
•Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
•ŘP skupiny B

Nabízíme:
•Zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti s významným postavením na trhu
•Nástupní mzda od 22 000,- Kč/měsíčně, navýšení mzdy po zapracování
•Příspěvek na stravování aj. zaměstnanecké benefity
•Zaškolení na pozici, práce v příjemném kolektivu

Nástup: Možný ihned, nebo dle dohody

Kontaktní osoby:
Vedoucí útvaru Kvalita: Lukáš Fichtl, mob.: 739 530 723
Personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Přijímací technik – Kdyně.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNádražní 776, 345 06 Kdyně Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-05-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T12:30:49

Společnost

APM Automotive s.r.o.
  • APM Automotive s.r.o.
  • Kontakt : Andrea Blahníková
  • Telefon : +420 379 302 929
  • E-mail : andrea.blahnikova@apm.cz
  • Adresa : Nádražní 776, 345 06 Kdyně

Klíčová slova

zboží

vráceného

průvodních

práce

náplň

kolektivunástup

osoby vedoucí

dohodykontaktní

dle

ihnednebo