PopisMÍSTO VÝKONU : Ječná č.p. 518/32, Nové Město, 120 00 Praha 2
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM - Vera Sinitsina, e-mail: hr@rimvol.cz

Náplň práce:

analýza efektivnosti a sledování rentabilnosti pronajímaného bytového portfolia společnosti
monitoring trhu, konkurence a trendů v oblasti krátkodobých pronájmů
spolupráce s ruskými cestovními kanceláří
spolupráce s ubytovacími platformami Airbnb a Booking
ubytování hostů, předávání a převzetí bytů
nákup a doplňování spotřebního zboží
zajištění a kontrola běžné údržby bytových jednotek
péče o zákazníky a monitoring spokojenosti
navrhování změn a vylepšení

Požadavky:

praxe na obdobné pozici (min. 3 roky)
znalost ruského jazyka slovem a písmem podmínkou (komunikace s vědením společnosti a rusky mluvící zákazníky)
základní znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
základní znalost českého jazyka je vítána
důslednost a samostatnost při plnění pracovních úkolů
komunikační dovedenosti a radost práce s lidmi
příjemné osobní vystupování
manažerské schopnosti
ŘP skupiny B
uživatelská znalost práce s PC a internetem

Co nabízíme:

zajímavou práci a motivující mzdové ohodnocení
příjemné pracovní prostředí
příležitost flexibilně řídit svůj pracovní čas
vzdělávací kurzy a školení
služební auto i k soukromým účelům

Svůj strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mail: hr@rimvol.cz

Zaměstnanecké výhody : benefit jazykové kurzy, služební auto

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJečná 518/32, Nové Město, 120 00 Praha 2 Mzda minimálně19500 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

Rimvol s.r.o.
  • Rimvol s.r.o.
  • Kontakt : Vera Sinitsina
  • E-mail : hr@rimvol.cz
  • Adresa : Ječná 518/32, Nové Město, 120 00 Praha 2

Klíčová slova

znalost

jazyka

práce

auto

pracovní

kurzy

místo

českého

radost

dovedenosti