PopisPožadujeme:
" Vzdělání technického směru
" Základní znalost materiálů
" Uživatelská znalost materiálů
"VZV - výhodou
" Flexibilata, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
" Trestní bezúhonnost
" Fyzická zdatnost

Nabízíme:
" Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
" Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
" Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
" Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
" Školení zaměstnanců
" Závodní stravování
" Příspěvek na stravování
" Příspěvek na penzijní připojištění

Pracovní náplň:
" Zodpovědnost za příjem a výdej materiálů ze skladu
" Zodpovědnost za správné uskladnění materiálů
" Třídění a vychystávání materiálů dle potřeby výroby
" Vykládka z automobilů
Kontakt: telefonicky v době Po - Pá, 07:00 - 15:00, popř. e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBrtnická 57, Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov Mzda minimálně110 Kč Mzda maximálně120 Kč Nastoupit od2019-05-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

TRATEC - CS, s. r. o.
  • TRATEC - CS, s. r. o.
  • Kontakt : Michaela Havlová
  • Telefon : +420 412 315 419
  • E-mail : havlovam@tratec.cz
  • Adresa : Brtnická 57, Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov

Klíčová slova

zodpovědnost

znalost

materiálů quot

příspěvek

stravování quot

materiálů

požadujeme quot

náplň quot

připojištěnípracovní

penzijní