PopisHledáme novou posilu do našeho týmu na pozici Marketingový specialista.

Staň se součástí naši společnosti.

Pracovní náplň:
• Správa webových stránek společnosti
• Návrh a realizace kampaní pro propagaci společnosti, produktu, služeb
• Správa sociálních sítí
• Tvorba firemního magazínu
• Odpovědnost za on-line komunikaci společnosti
• Návrh grafických materiálů a souvisejících textů ve spolupráci s grafikem
• Tvorba PR článků a externí komunikace
• PPC reklamy, jejich tvorba a správa, průběžné vyhodnocování úspěšnosti kampaní a plnění cílů
• Sledování a analýza aktivit konkurence – weby, média, jiné dostupné zdroje
• Výběr a zjišťování dárkových předmětů, propagačních materiálů, event akcí, pohoštění
• Zajištění účasti a příprava reprezentace na veletrhy a výstavy

Co požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- předchozí praxe s marketingem nutná
- samostatnost a zodpovědný přístup
- organizační a komunikační dovednosti
- znalost Google AdWords, Google Analytics, PPC reklamy

V případě nástupu nabízíme:
- zajímavou práci s možností seberealizace
- motivující finanční ohodnocení
- zázemí stabilní firmy
- bohatý benefitní program

Nástup dle dohody nebo ihned. Pracoviště Ostrava. Mzdové ohodnocení dle zkušeností/seniority.

V případě zájmu zašlete životopis na email kariera@elinkx.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěE LINKX a.s.,, Novoveská 1262/95, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T18:43:16

Společnost

E LINKX a.s.
  • E LINKX a.s.
  • Kontakt : Lucie Králová
  • E-mail : kariera@elinkx.cz
  • Adresa : E LINKX a.s.,, Novoveská 1262/95, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Klíčová slova

tvorba

správa

materiálů

kampaní

google

případě

ppc

návrh

společnosti

ohodnocení