PopisV případě zájmu zaslat strukturovaný životopis s průvodním dopisem na email: prodej@ccinternet.cz. a předmět zprávy: "Web programátor- Chomutov"

Poté budete přiváni k osobnímu pohovoru. Přineste si s sebou případné referenční práce na USB médiu.

Místo výkonu práce - CC INTERNET s.r.o., Příční č.p. 29, 430 01 Chomutov 1

Náplň práce:
- Vytvoření aplikace od návrhu až po realizaci
- Správa, údržba a upgradování současných systémů
- Správa a údržba serverů
- Hledání nových postupů a jejich aplikace
- Komunikace s vedením společnosti

Požadujeme:
- Znalost programovacího jazyka PHP
- Dobrá znalost HTML, CSS
- AJ na základní úrovni (čtení tech.dokumentace)
- Nejlépe SŠ vzdělání v oboru (není podmínkou), práce vhodná i pro absolventy

Nabízíme:
- Plat po zaškolení 35 000 Kč
- Odborné zaškolení
- Dlouhodobá spolupráce
- Možnost osobního rozvoje pomocí firemních Workshopů a školení
- Firemní telefon a notebook i k soukromému využívání
- Firemní připojení k Internetu

Pracovní doba 8-17 hod.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCC INTERNET s.r.o. - pracoviště Chomutov, Příční 29, 430 01 Chomutov 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

CC INTERNET s.r.o.
  • CC INTERNET s.r.o.
  • Kontakt : Michal Vojáček
  • E-mail : prodej@ccinternet.cz
  • Adresa : CC INTERNET s.r.o. - pracoviště Chomutov, Příční 29, 430 01 Chomutov 1

Klíčová slova

práce

údržba

základní

podmínkou

oboru

vzdělání

techdokumentace nejlépe

čtení

úrovni

css aj