PopisSERVISNÍ TECHNIK
Jedná se o 12hodinový nepřetržitý provoz.
Plat po zapracování: 25.000,- Kč hrubého měsíčně + příplatky.
Benefity: týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní připojištění nebo životní pojištění, stravné.
Náplň práce
- výměna olejů a filtrů, čištění výrobních strojů
- vedení skladové evidence
Požadavky
- základní znalost PC
- spolehlivost
- samostatnost
- časová flexibilita
- řidičský průkaz sk. B
- VZV výhodou
Nutný tel. kontakt. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěZG Fluidmanagement CZ s.r.o. - pracoviště, Volanovská 518, Horní Předměstí, 541 01 Trutnov 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

ZG Fluidmanagement CZ s.r.o.
  • ZG Fluidmanagement CZ s.r.o.
  • Kontakt : Monika Wenzelová
  • Telefon : +420 567 330 844
  • E-mail : wenzelova@zg-fm.cz
  • Adresa : ZG Fluidmanagement CZ s.r.o. - pracoviště, Volanovská 518, Horní Předměstí, 541 01 Trutnov 1

Klíčová slova

servisní

pc

výrobních

strojů

vedení

skladové

evidence požadavky

základní

znalost

spolehlivost