PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
řešení aktuálních účetních úkolů; vystavování faktur a interních dokladů; administrativa spojená s chodem firmy; zakládání dokumentů

Požadujeme:
ekonomické vzdělání; znalost MS-Office (Word, Excel); znalost podvojného účetnictví; rámcová znalost předpisů o DPH a spotřební dani; zkušenost s manažerským účetnictvím a vedením účetnictví ve firmě výhodou

Nabízíme:
prémie

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na adresu micinska@zapala.cz
- telefonicky v čase od 07:00 do 16:00 na čísle 739 815 147, paní Zdena Mičinská

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZapala company s.r.o. - pracoviště Přerov, Kojetínská, Kojetínská 3548/73h, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

Zapala company s.r.o.
  • Zapala company s.r.o.
  • Kontakt : Zdena Mičinská
  • Telefon : +420 739 815 147
  • E-mail : micinska@zapala.cz
  • Adresa : Zapala company s.r.o. - pracoviště Přerov, Kojetínská, Kojetínská 3548/73h, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

znalost

účetnictví

výhodounabízíme prémiezájemci

dph

spotřební

dani

zkušenost

manažerským

účetnictvím

vedením