PopisPracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
Kontakt: telefonicky, na výběrovém řízení dle předchozí domluvy

Požadavky:
-Střední odborné vzdělání (maturita není podmínkou),
-praxe na pozici posunovače či vedoucího posunu VÝHODOU,
-spolehlivost, samostatnost a výborná pracovní morálka,
-dobrý zdravotní stav,
-dodržování bezpečnostních předpisů a pracovních postupů,
-ochota pracovat na směny (12h směny).

Náplň práce:
-Řízení, organizování a provádění posunu vagónů,
-obsluha přesunu a výhybek,
-střežení přejezdů,
-používání návěstí a radiostanice.

Zaměstnanecké výhody:
Dotovaná strava, 25 dní dovolené, firemní akce, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondičně-ozdravné pobyty, bezúročné půjčky, relaxační programy, příspěvek při narození dítěte, kvartální prémie

Mzda: 24 690 - 25 750 Kč + příplatky až 4 100 Kč Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěArcelorMittal Ostrava a..s./, Vratimovská 689/117, 707 02 Ostrava Mzda minimálně24690 Kč Mzda maximálně29850 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

ArcelorMittal Ostrava a.s.
  • ArcelorMittal Ostrava a.s.
  • Kontakt : Radka Pajchlová, Bc. Jan Tengler
  • Telefon : +420 595 683 354,595 684 342
  • E-mail : pracevhuti@arcelormittal.com
  • Adresa : ArcelorMittal Ostrava a..s./, Vratimovská 689/117, 707 02 Ostrava

Klíčová slova

posunu

příspěvek

akce

provádění

vagónů obsluha

přesunu

výhybekstřežení

přejezdů používání

návěstí

radiostanicezaměstnanecké