Popismísto výkonu práce: Pro firemní restauraci v průmyslové zóně Triangle Velemyšleves (areál Hitachi) hledáme kuchaře.
náplň práce: vaření hotových jídel a minutek, jejich následný výdej
požadujeme znalost vaření hotových jídel (výhodou praxe vzávodním stravování), schopnost být součástí týmu, pozice je možná i pro absolventy
nabízíme: HPP, odměny, firmení stravování, slevy na partnerské produkty, v případě zájmu možnost kuchařských kurzů
nástup druhá polovina května
kontakt: tel.: 601132596, e-mail: hitachi.562@aramark.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěARAMARK, s.r.o.- pracoviště, Průmyslová 60, Velemyšleves - Průmyslová zóna Triangle, 438 01 Žatec 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

ARAMARK, s.r.o.
  • ARAMARK, s.r.o.
  • Kontakt : Linda Trejbalová
  • Telefon : +420 601 132 596
  • E-mail : hitachi.562@aramark.cz
  • Adresa : ARAMARK, s.r.o.- pracoviště, Průmyslová 60, Velemyšleves - Průmyslová zóna Triangle, 438 01 Žatec 1

Klíčová slova

stravování

vaření

práce

jídel

hotových

pozice

absolventy nabízíme

hpp

odměny

firmení