PopisNáplň práce: -základní nepedagogická podpora žákům ZŠ se vzdělávacími obtížemi ve škole
(organizační záležitosti během pobytu žáka v ZŠ) popř. v rodině (spolupráce s rodiči, komunikace)
-podpora pedagogovi v ZŠ při jeho pedagogické, administrativní a organizační činnosti
Požadavky: požadované vzdělání-stejné jako pro výkon funkce asistenta pedagoga (nutné
pedagogické vzdělání, viz zák. 563/2004 Sb.), trestní bezúhonnost, velmi dobrý
zdravotní stav, schopnost komunikace, nekonfliktnost, kladný vztah k dětem MŠ,
invence, samostatnost, flexibilita, uživatelská znalost práce na PC
výhodou je: praxe v oboru (práce s dětmi), řidičské oprávnění
Pracovní úvazek: 0,7 (MŠ-0,5 ŠD-0,2
Hrubý plat: 13.400,-Kč
Délka trvání této pracovní pozice ve škole: 2 roky (2019-2021).
POZN: Zájemci se mohou hlásit osobně v ředitelně od pondělí do pátku (11.00 - 14.00 hod.), tel. nebo e-mailem.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVysoké Pole 227, 763 25 Újezd u Valaš.Klobouk Mzda minimálně13400 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Základní škola a Mateřská škola Vysoké Pole, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Vysoké Pole, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Kontakt : Lubomír Martinek
  • Telefon : +420 778 427 272
  • E-mail : zsvyspole@zlinedu.cz
  • Adresa : Vysoké Pole 227, 763 25 Újezd u Valaš.Klobouk

Klíčová slova

práce

náplň

oprávněnípracovní

řidičské

dětmi

oboru

jepraxe

pcvýhodou

uživatelská

znalost