PopisCZ-ISCO: 93130 Dělníci v oblasti výstavby budov
STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE
- Místo výkonu práce: Hradec Králové, Štefánikova 312
- PP na dobu určitou: od 25.6.2019 do 22.9.2019
- Náplň práce: práce v oblasti výstavby a rekonstrukce budovy; kopáčské práce při hloubení stavebních rýh, přidavačské práce, bourací práce při výměně ZTI potrubí, montáž a demontáž trubkových a podobných lešení
- Požadujeme: praxi
- V případě zájmu nás kontaktujte -emailem nebo telefonicky (ve středu od 9:00 do 14:00 hod.) kontaktní osoba: Dzuhan Michal, e-mail: stavhk@centrum.cz, tel.: 773 227 678 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDružstvo STAV HK město, Štefánikova ul. 312, Hradec Králové Mzda minimálně13350 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-06-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

Družstvo STAV HK
  • Družstvo STAV HK
  • Kontakt : Michal Dzuhan
  • Telefon : +420 773 227 678
  • E-mail : stavhk@centrum.cz
  • Adresa : Družstvo STAV HK město, Štefánikova ul. 312, Hradec Králové

Klíčová slova

práce

oblasti

výstavby

czisco

zájmu

montáž

demontáž

trubkových

podobných

lešení