PopisELEKTROMECHANICI - MONTÁŽNÍCI
Požadujeme: vyučen v oboru elektrotechnickém, oprávnění obsluhovat VZV, vyhláška 50 §6 výhodou.Trpělivost, odpovědnost, kvalita, pečlivost, předvídavost, iniciativa, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: zámečnické práce při výrobě rozvaděčů, montáž a zapojování elektrorozvaděčů v TES, montáž a zapojování rozvaděčů na externích pracovištích u zákazníků, výroba propojovacích sad a kabelů, výroba a pájení kabelů s konektory, výroba a pájení malých sestav v elektronických komponentů. Ostatní: balení výrobků pro expedici, třídění a ukládání druhotných surovin a odpadů vzniklých při výrobní činnosti, udržování příjezdové komunikace u vstupních vrat v provozním stavu.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění.
První kontakt: telefonicky v době 8-12 hod. na čísle: 571 812 773, osobně na pracovišti v době 9 - 11 hod. nebo e-mailem na: personalni@tes.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiráskova 691, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

TES VSETÍN s.r.o.
  • TES VSETÍN s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Kovaříčková
  • Telefon : +420 571 812 773
  • E-mail : personalni@tes.cz
  • Adresa : Jiráskova 691, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

výroba

příspěvek

rozvaděčů

pájení

práce

zapojování

kabelů

době

hod

montáž