PopisMísto výkonu práce: HRANICE nebo OLOMOUC
Náplň práce:
- komplexní zastřešení účetní agendy (fakturace, bankovní operace, pokladna, zápočty, odpisy atd.), sestavení účetní závěrky, zpracování přiznání DPH, KH, SH, zpracování DPPO ve spolupráci s daňovým poradcem, finanční podklady pro banky, komunikace s FÚ
Požadavky:
minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, praxe v oboru min. 3 roky, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, řidičský průkaz sk.B
Platové podmínky: 20.000 - 25.000 Kč, prémie a osobní ohodnocení Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDAVE International Services s.r.o. - prac. Hranice, Potštátská 613, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-13T15:29:30

Společnost

DAVE International Services s.r.o.
  • DAVE International Services s.r.o.
  • Kontakt : Číhalová Hana
  • E-mail : assistant@daveservis.cz
  • Adresa : DAVE International Services s.r.o. - prac. Hranice, Potštátská 613, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

účetní

zpracování

místo

min

banky

komunikace

fú požadavky minimálně

středoškolské

vzdělání

maturitou