PopisPracovní doba: 8,00-21,00 krátký / dlouhý týden
Náplň práce: Příprava jídel - snídaní, obědů večeří, včetně souvisejících činností obvyklých ve stravovacích provozech - příprava JÍDEL, STUDENÁ KUCHYNĚ, příprava pro danou práci, úklid pracoviště, spolupráce s kolektivem.
Požadavky: Komunikativní osoba, příjemné, vstřícné vystupování, poctivost při nakládání se svěřenými prostředky, materiálem, samostatnost, praxe výhodou.
Zaměstnanecké výhody: práce v pravidelných směnách, volné vánoční svátky, po zapracování platový růst, mzda v pravidelných termínech, možnost ubytování mezi směnami, možnost seberealizace, příspěvek na pracovní oblečení, stravování v místě a za zvýhodněnou cenu (30 Kč), volný vstup do hotelového bazénu, slevy na produkty a konzumaci.
Kontaktujte emailem nebo telefonicky PO-PÁ od 8 do 16 hodin.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHotel Ambra s.r.o. - Luhačovice, Solné 1055, 763 26 Luhačovice Mzda minimálně29000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

Hotel AMBRA s.r.o.
  • Hotel AMBRA s.r.o.
  • Kontakt : Stanislav Kobylka
  • Telefon : +420 778 485 224
  • E-mail : stravovani@hotel-ambra.cz
  • Adresa : Hotel Ambra s.r.o. - Luhačovice, Solné 1055, 763 26 Luhačovice

Klíčová slova

příprava

pracovní

pravidelných

práce

jídel

možnost

růst

směnami

ubytování

termínech