PopisPracovní náplň:
-Řídí, motivuje a rozvíjí svoje podřízené
-Rozhoduje v personálních záležitostech
-Řídi výrobu s ohledem na plán a technologickou dokumentaci
-Koordinuje lidské zdroje a optimální využití technického zařízení na základě výrobní strategie s cílem dosažení stanovených KPI
-Dohlíží na dodržování pravidel BOZP, PO a 5S
-Zodpovídá za objem rozpracované výroby a hotových výrobků a spolupodílí se na plnění stanovených cílů v oblasti zásob (obrátka zásob, LRODI klasifikace, šrotace,….)
-Spolupracuje na opatřeních na zvýšení stability výrobních procesů a procesů kvality
-Zajišťuje včasné poskytování kvalitních výrobků k zákazníkovi a spolupracuje s oddělením logistiky na plynulém logistickém toku
Požadavky:
-Min. SOU, Dlouholetá praxe v oboru, Zkušenosti z výrobní společnosti na pozici mistra výhodou, Zkušenosti s vedením kolektivu pracovníků, Pečlivost, přesnost, flexibilita
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJihlavská 2190/3, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-05-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

Hettich ČR k.s.
  • Hettich ČR k.s.
  • Kontakt : Romana Novotná
  • Telefon : +420 566 692 210
  • E-mail : romana_novotna@de.hettich.com
  • Adresa : Jihlavská 2190/3, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

zásob

výrobní

stanovených

zkušenosti

procesů

výrobků

opatřeních

zvýšení

stability

výrobních