PopisHledáme zaměstnance na pozici montážní dělník/ce. Nabízíme stabilní zaměstnání v ranním provozu (pracovní doba 5:30 - 14:00 pouze ve všední dny), pravidelně vyplácenou mzdu včetně odměn a prémií.
Náplň práce: práce v montáži jízdních kol.
Požadujeme aktivní přístup, pečlivost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost - práce se vzduchovou pistolí.
Vhodné i pro OZP nebo absolventy. Zaměstnanecké výhody: pravidelně vyplácené prémie, odměny za nadstandardní pracovní výkon, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt: své životopisy zasílejte na uvedený email, případně nás kontaktujte telefonicky.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSadová 2205/2, 789 01 Zábřeh Mzda minimálně18500 Kč Mzda maximálně19500 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

Master Bike, s.r.o.
  • Master Bike, s.r.o.
  • Kontakt : Květoslava Hudečková
  • Telefon : +420 583 481 111,605 848 050
  • E-mail : lidskezdroje@masterbike.cz
  • Adresa : Sadová 2205/2, 789 01 Zábřeh

Klíčová slova

práce

pravidelně

pracovní

příspěvek

hledáme

vzduchovou

pistolí vhodné

ozp

absolventy

zaměstnanecké