Popismísto výkonu práce: Louny
Náplň práce: výroba datových a telekomunikačních propojovacích kabelů, kabelové konfekce, montování výrobků dle pracovních postupů, požadavků zákazníka a nařízení vedoucího výroby, testování funkčnosti výrobků, vyplňování záznamů do výrobních formulářů
Požadujeme: ochotu učit se novým věcem, manuální zručnost, rychlost, spolehlivost, zkušenosti z výrobního prostředí výhodou
Nabízíme: 25 dní dovolené, zázemí stabilní nadnárodní společnosti, čisté pracovní prostředí, po zkušební době stravenky, možnost získání zkušeností ve výrobní společnosti zaměřené na telekomunikaci
Nástup možný IHNED. V případě, že Vás pozice zaujala zašlete svůj životopis e-mailem na romana.korberova@belf.com, tel: +420 415 672 212; při osobním kontaktu je nutnost mít s sebou životopis!
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBel Stewart s.r.o., provozovna Louny, Postoloprtská 2675, 440 01 Louny 1 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

Bel Stewart, s.r.o.
  • Bel Stewart, s.r.o.
  • Kontakt : Romana Körberová
  • Telefon : +420 415 672 212
  • E-mail : romana.korberova@belf.com
  • Adresa : Bel Stewart s.r.o., provozovna Louny, Postoloprtská 2675, 440 01 Louny 1

Klíčová slova

životopis

práce

prostředí

společnosti

výrobků

pracovní

možnost

stravenky

době

zkušební