PopisPracovník přepážkové sekce
Místo výkonu práce: Generali Distribuce a.s., Brno - město,
Komu se hlásit: Lenka Ševčíková, tel.: +420777133810,
e-mail: lenka.sevcikova@generali.com

Směnnost: Pracovní doba od 8 do16 hod, v případě služby do 18 hod.
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: ÚSV
Doba zaměstnání: od 1. 7. 2019, případně dle dohody
Mzdové rozpětí: od 23 000 Kč a možnost následných procent z prodeje produktů
Požadavky: úplné střední vzdělání, trestní bezúhonnost, spolehlivost, komunikativnost, organizační schopnost,
Náplň práce:
Administrativní práce, výkaznictví, zpracování statistik, organizace kalendáře manažéra, zastupování manažéra, kontrola náležitosti dokumentů, zajištění porad

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěGenerali Distribuce a.s.-prac., Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno 16 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

Generali Distribuce a.s.
  • Generali Distribuce a.s.
  • Kontakt : Lenka Ševčíková
  • Telefon : +420 777 133 810
  • E-mail : lenka.sevcikova@generali.com
  • Adresa : Generali Distribuce a.s.-prac., Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno 16

Klíčová slova

vzdělání

manažéra

pracovník

organizační

následných

procent

prodeje

produktů požadavky

úplné

střední