PopisSPECIALISTA/-KA PRO FIREMNÍ KLIENTELU PODNIKATELSKÝCH RIZIK
- PP i DPČ na dobu neurčitou, nástup možný od 20.5.2019
- Požadujeme: min. ÚSO s maturitou nebo 3 roky praxe v oboru pojišťovnictví, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC, ochota učit se nové věci, komunikativnost (práce s lidmi), řidičský průkaz sk. B výhodou
- Náplň práce: poskytování pojišťovacího a finančního poradenství pro stávající a potenciální klienty se zaměřením na podnikatele a firmy
- Nabízíme: nadprůměrné výdělky, zázemí pobočky, fixní podporu po dobu 2 let, motivační odměny, komplexní zaškolovací systém, různé zaměstnanecké výhody, možnost budovat si kariéru s počáteční podporou 300 tis. během programu vzdělávání, benefit ČSOB holdingu, motivační programy a zahraniční stáže hrazené firmou již v prvním roce
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu: radek.solil@obchod.csobpoj.cz.. Vybraní uchazeči budou průběžně kontaktováni a pozváni do 3 pracovních dnů k osobnímu pohovoru. V případě dotazů se obraťte na: Radek Solil, tel. 775 011 841 (volejte od 9:00 hod. do 16:00 hod.) Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB - pracoviště Hradec Králové, Kollárova 1714, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-05-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
  • ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
  • Kontakt : Radek Solil
  • Telefon : +420 775 011 841
  • E-mail : radek.solil@obchod.csobpoj.cz
  • Adresa : ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB - pracoviště Hradec Králové, Kollárova 1714, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

hod

dobu

případě

práce

motivační

různé

vzdělávání

komplexní

stáže

zaškolovací