PopisMísto výkonu práce: Dvořákova č.p. 3134/2, Ústí nad Labem.
Náplň práce: jedná se o práci s lidmi, poskytování odborného sociálního poradenství pro post onkologické pacienty. Tutíž empatie.
Požadujeme: uživatelská znalost práce na PC, vzdělání, nejlépe se sociálním zaměřením, znalost administrativní práce.
Nabízíme: platové podmínky 25 200,- Kč., další vzdělávání.
Kontakt: telefonicky si sjednat osoní jednání.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDvořákova 3134/2, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně25200 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

Ústecký Arcus, z.s.
  • Ústecký Arcus, z.s.
  • Kontakt : Eva Živnůstková
  • Telefon : +420 602 383 086
  • E-mail : ziveva@seznam.cz
  • Adresa : Dvořákova 3134/2, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

práce

znalost

místo

uživatelská

osoní

sjednat

telefonicky

vzdělávání kontakt

podmínky