PopisOBSLUHA MYCÍHO BOXU
- PP na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební doba), nástup dle dohody, možný ihned
- Náplň práce: obsluha mycího boxu i ruční mytí vozidel (exteriér i interiér vozu), údržba prostoru mycí linky. Více informací při osobním pohovoru. Vzhledem k náplni práce bude vyžadována hmotná odpovědnost jako součást pracovní smlouvy
- Požadujeme: řidičské oprávnění sk. B - manipulace s vozy na malém prostoru, pečlivost, zručnost, schopnost práce v týmu, zdravotní způsobilost k výkonu práce, praxe na obdobné pozici výhodou
- Nabízíme: práci v moderním prostředí a s nejmodernější automobilovou technikou, příspěvek na stravování, motivační ohodnocení, zázemí silné prosperující společnosti
- V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: kariera@olfincar.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOLFIN Car s.r.o. - Hradec Králové, Na Rybárně 1670, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

OLFIN Car s.r.o.
  • OLFIN Car s.r.o.
  • Kontakt : Iva Moravcová
  • Telefon : +420 495 000 567
  • E-mail : iva.moravcova@olfincar.cz
  • Adresa : OLFIN Car s.r.o. - Hradec Králové, Na Rybárně 1670, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

práce

obsluha

prostoru

mycího

zájmu

výhodou

manipulace

vozy

malém

pečlivost