PopisNabízíme:
" HPP s nástupní mzdou minimálně od 28 000,- (dle praxe a vzdělání)
" po zapracování osobní ohodnocení,
" garantované zapracování,
" supervizní, intervizní a metodickou podporu,
" zajímavou a nestereotypní práci,
" mladý pracovní tým v dynamické organizaci.

Úvazek:
Pracovní poměr 1,00 (40 hodin týdně), popř. zkrácený pracovník, popř. externě dle dohody

Požadavky:

Vzdělání:
Vš - jednooborová psychologie (popř. dvouoborová)/speciální pedagogika
Vítáme - praxe v oboru se zaměřením na práci s dětmi, rodinou.
Vítáme - sebezkušenostní výcvik, terapeutický výcvik.

Náplň práce:

Ambulantní práce s rodinami se zaměřením na poradenství a dg činnost v oblasti psychologie rodiny a dětské psychologie. Na pozici speciální pedagog ambulantní/terénní práci s rodinou se zaměřením na speciálně pedagogické poradenství a diagnostiku včetně nácviků. Dále pro obě pozice: spolupráce s institucemi a organizacemi zabývajícími se dětmi, vedení klientské dokumentace, výkaznictví apod.

Přihlášky:

Obsah přihlášky: Strukturovaný životopis, motivační dopis zasílejte prosím e-mailem:
domus@domus-cpr.cz

Průběh přijímacího řízení:

1. Kolo: Posouzení přihlášky (životopisu + motivačního dopisu), termín zaslání: do 30. 5. 2019
2. Kolo: Osobní pohovor s výběrovou komisí na základě osobní pozvánky
3. Kolo: Testová část

Termín nástupu:
1.7. 2019 nebo dle dohody

Kontakt:
Romana Svobodová, ředitelka organizace, domus@domus-cpr.cz
Tel: 377 331 956, 733 733 061, Další informace o Domus - Centrum pro rodinu: www.domus-cpr.cz

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení v jakékoliv fázi ukončit.
Osobní údaje poskytnuté zájemcem o zaměstnání budou uchovávány po dobu výběrového řízení, k tomuto zájemce poskytnutím svého životopisu a dalších osobních údajů poskytuje svůj souhlas.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDOMUS - Centrum pro rodinu z.s., Černická 617/7, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

DOMUS - Centrum pro rodinu, z.s.
  • DOMUS - Centrum pro rodinu, z.s.
  • Kontakt : Kontakt
  • Telefon : +420 377 331 956,733 733 061
  • E-mail : domus@domus-cpr.cz
  • Adresa : DOMUS - Centrum pro rodinu z.s., Černická 617/7, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

zaměřením

osobní

kolo

psychologie

popř

dle

praxe

práci

řízení

dětmi