PopisPro naše oddělení obrobny hledáme šikovného a komunikativního kolegu/kolegni na pozici řidiče vysokozdvižného vozíku a paletového vozíku. Se zaškolením pomůžeme.
Řidič VZV
Náplň práce:
.. Skládání obalového materiálu
· Příprava beden, páskování, navážení odlitků na pracoviště
· Komunikace s mistry
Požadujeme :
· Vzdělání: vyučení v oboru
· Ochota pracovat ve 12ti hodinových směnách (turnus)
· Průkaz VZV výhodou
· Možné i pro absolventy
· Práce s PC
· Zručnost, komunikativnost, spolehlivost
Nabízíme:
· Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
· Zajímavé platové ohodnocení
· Každoroční valorizace platu
· 5 týdnů dovolené
· Dotované závodní stravování
· Placené vzdělávání
· Firemní akce Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěVrchovská 1813, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

Ljunghall s.r.o.
  • Ljunghall s.r.o.
  • Kontakt : Eva Krajčírová
  • Telefon : +420 731 156 570
  • E-mail : eva.krajcirova@ljunghall.com
  • Adresa : Vrchovská 1813, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav

Klíčová slova

vozíku

oddělení

společnosti

průkaz

vzv

výhodou

možné

absolventy

práce

pc