PopisPracovní náplň:
- obsluha, údržba, případně programování CNC strojů (programy Fanuc, Heidenhein) - pouze výhodou
- čtení a používání výkresové dokumentace
- používání základních měřidel
- práce ve 2-3 směnném režimu, dle potřeb firmy
Požadujeme:
- vyučení nebo praxe v oboru (min. výuční list ve strojírenství nebo praxe na podobné pozici)
- samostatnost, rozhodnost, pečlivost, sebekontrolu, spolehlivost
- orientace v technické dokumentaci
- ochotu učit se nové věci
- ochota pracovat na 3 směny
- termín nástupu možný ihned nebo dle dohody
Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející české společnosti
- možnost nástupu IHNED ale není podmínkou
- zajímavé finanční ohodnocení
- dotované závodní stravování
- individuální doba na adaptaci
- možnost profesního růstu
- možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi
- plat 130 - 200,-Kč/hod. - dle zkušeností Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěChabarovská 240/19, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6 Mzda minimálně130 Kč Mzda maximálně200 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

HMB, spol. s r.o.
  • HMB, spol. s r.o.
  • Kontakt : Petra Formánková
  • Telefon : +420 482 360 476,602 434 846
  • E-mail : petra.formankova@hmb.cz
  • Adresa : Chabarovská 240/19, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Klíčová slova

dle

nástupu

pracovat

ihned

praxe

pracovní

rozvíjející

učit

věci ochota

směny termín