PopisDo našeho kolektivu ve velkoobchodním skladu s pneumatikami hledáme skladníka:
Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky
- Vykládání a nakládání pneumatik = manipulace s pneumatikami
- Výhodou je průkaz obsluhy motorových vozíků a praxe
Požadujeme:
- Vyučení v oboru není podmínkou
- Zodpovědný přístup a dokončování úkolů
- Logické myšlení, týmová práce, rozhodnost, samostatnost, pracovitost, flexibilitu
- Snahu učit se novým věcem
- Dodržování čistoty na pracovišti a v jeho okolí
- Příjemné a slušné vystupování

Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem zašlete na adresu: GPD a.s., Michaela Neradná, Znojemská 4945/80A, 586 01 Jihlava, nebo na e-mail: radek.dolsky@gpd.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGPD a.s. - pracoviště Jihlava, Znojemská č.p. 4945/80a, 586 01 Jihlava 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

GPD, a.s
  • GPD, a.s
  • Kontakt : Michaela Neradná
  • Telefon : +420 567 230 521,776 895 588
  • E-mail : michaela.neradna@gpd.cz
  • Adresa : GPD a.s. - pracoviště Jihlava, Znojemská č.p. 4945/80a, 586 01 Jihlava 1

Klíčová slova

našeho

příjemné

rozhodnost

samostatnost

pracovitost

flexibilitu

snahu

učit

novým

věcem