PopisMísto výkonu práce Semtín.
Timra s.r.o. realizující stavební práce z oborů pozemních a dopravních staveb
Praxe a autorizace v oboru pozemní stavby výhodou
Práce na PC/Word, Excel-CROS, RTS výhodou
Náplň práce:
-Koordinace prací vlastních výrobních kapacit a subdodavatelů za zakázkách.
-Technická příprava zakázek.
-Jednání se zástupci objednatele i dodavatele.
-Kontrola kvality provedených prací a dodržování časových harmonogramů.
-Průběžná kontrola nákladů a fakturace ve spolupráci s ekonomem společnosti.
Místo vhodné pro absolventy. Zaškolení a začlenění do týmu zkušených spolupracovníků.
Požadujeme: ŘP sk.B, vůdčí schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, notebook, služební automobil, stravenky
První kontakt e-mailem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTIMRA s.r.o. - pracoviště, Semtín 85, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

TIMRA s.r.o.
  • TIMRA s.r.o.
  • Kontakt : Šárka Nešetřilová
  • E-mail : info@timra.cz
  • Adresa : TIMRA s.r.o. - pracoviště, Semtín 85, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

práce

prací

místo

spolupracovníků požadujeme

kontrola

nákladů

fakturace

spolupráci

ekonomem

společnosti místo