PopisMísto výkonu práce: Dolní příkopy 1, Rokycany
Náplň práce: stavební údržba areálu společnosti, diagnostika závad a jejich řešení, údržba pořádku a čistoty svěřeného objektu, stavební a údržbářské práce (elektro,voda, plyn),
Požadavky: základní vzdělání, zkušenosti se stavební činností výhodou, příjemné vystupování, komunikativnost, fyzická zdatnost, samostatnost, zručnost, schopnost technického řešení problému, řidičský průkaz B
Nabízíme: platové ohodnocení od 14.740,- Kč/měs.
Kontakt pouze e-mailem: Martina Rachová , e-mail: zamestnani@biesse.cz

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNemovitosti Pilsen s.r.o. - pracoviště Rokycany, Dolní příkopy 1, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany 1 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

Nemovitosti Pilsen s.r.o.
  • Nemovitosti Pilsen s.r.o.
  • Kontakt : Martina Rachová
  • E-mail : zamestnani@biesse.cz
  • Adresa : Nemovitosti Pilsen s.r.o. - pracoviště Rokycany, Dolní příkopy 1, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany 1

Klíčová slova

stavební

práce

řešení

údržba

řidičský

komunikativnost

fyzická

zdatnost

samostatnost

zručnost