PopisPracovní doba: 06.00-14.30 hod.; Nástup červen 2019 (příp. individuální domluva)

Pracovní náplň:
šití textilních výrobků na průmyslových šicích strojích v pásu (úkolová mzda), úpravy nakupovaných oděvů a opravy používaných oděvů (hodinová mzda).

Požadujeme:
podmínkou je vzdělání v oděvním oboru nebo praxe šití min. 2 roky, zručnost, pečlivost, flexibilita.

Nabízíme:
různorodou zajímavou práci, systém odměn, zvýhodněné volání, firemní slevy, možnost prodloužení pracovního poměru, stravování v závodní jídelně, práci ve stabilní společnosti

Zájemci se mohou hlásit do 27.5.2019:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: idornakova@krok-hranice.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKomenského 421, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

KROK CZ, v.o.s.
  • KROK CZ, v.o.s.
  • Kontakt : Iva Dorňáková
  • Telefon : +420 581 698 365
  • E-mail : idornakova@krok-hranice.cz
  • Adresa : Komenského 421, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

práci

oděvů

pracovní

slevy

zručnost

pečlivost

flexibilitanabízíme různorodou

zajímavou

systém

odměn