PopisMísto výkonu práce:
Slovanská 861/40, 405 02 Děčín VI - Letná

Náplň práce:
• údržba a servis optických sítí a bezdrátových sítí
• zákaznická podpora, nabídka a prodej služeb zákazníkům
• vyřizování požadavků zákazníků osobně na pobočce, i telefonicky
• montáž přípojek pro poskytování služeb internet a IPTV
• konfigurace, instalace a servis aktivních prvků (routery, hlasové brány, set-top-boxy)

Požadavky:
• znalosti TV techniky a sítí elektronických komunikací výhodou
• znalosti a zkušenosti s metalickými a optickými sítěmi výhodou
• preciznost a spolehlivost
• vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
• manuální zručnost a schopnost samostatné práce
• řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme:
• perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
• motivující finanční ohodnocení (15-25. tis.), dále neomezené výdělky
• možnost seberealizace a účast na zajímavých projektech
• příjemné pracovní prostředí
• uchazeče bez praxe zaškolíme.

Kontakt:
Hana Kadašová, tel. 778 768 768 (volat pondělí-pátek, 7:00 - 15:30 hodin), e-mail: hanka@jaw.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJAW.cz s.r.o. - 01 (sídlo), Slovanská 861/40, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

JAW.cz s.r.o.
  • JAW.cz s.r.o.
  • Kontakt : Hana Kadašová
  • Telefon : +420 778 768 768
  • E-mail : hanka@jaw.cz
  • Adresa : JAW.cz s.r.o. - 01 (sídlo), Slovanská 861/40, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

Klíčová slova

sítí

služeb

pracovní

práce

servis

výhodou

znalosti

místo

české

stabilní