PopisKontakt: Boussag Veronika Mgr. et Mgr. Dis., tel.: 605 000 557, e-mail: boussag@skola-kbely.cz
Náplň práce: přímá a nepřímá pedgagociká činnost na základní škole, výuka angličtiny a i pro žáky cizince.
Požadujeme. AJ - aktivní, RJ na úrovni rodilého mluvčího.
Výše platu dle dasažené praxe.

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZákladní škola Praha - Kbely, Albrechtická 732 - 001, Albrechtická 732/1, Kbely, 197 00 Praha 97 Mzda minimálně28630 Kč Mzda maximálně37300 Kč Nastoupit od2019-08-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

Základní škola Praha - Kbely, Albrechtická 732
  • Základní škola Praha - Kbely, Albrechtická 732
  • Kontakt : Veronika Boussag
  • Telefon : +420 605 000 557
  • E-mail : boussag@skola-kbely.cz
  • Adresa : Základní škola Praha - Kbely, Albrechtická 732 - 001, Albrechtická 732/1, Kbely, 197 00 Praha 97

Klíčová slova

kontaktboussag

výuka

dasažené

dle

platu

mluvčího výše

rodilého

úrovni

aktivní