PopisSWS a.s. patří podle sdružení Czech Top100 mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Zaměstnáváme 260 kvalifikovaných pracovníků a jsme jedním z největších IT distributorů na českém trhu, na kterém působíme již 27 let.

Nabízíme zázemí velké stabilní prosperující firmy, práci v čistém prostředí a bez hluku, dobrý kolektiv, příjemné neformální pracovní prostředí, Benefity (stravenky v hodnotě 100 Kč, sick days, jazykové kurzy, firemní akce, Cafaterie – příspěvek, který můžete využít na dovolenou, léky, kulturu, sport, knihy atd., kolárna)

Náplň práce:
• Úklid skladových a kancelářských prostor

Požadavky:
• Pracovitost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost.
• Dobrý zdravotní stav.
• Trestní bezúhonnost.

Další informace:
• Pracovní doba: ranní směna od 6:00 hod.
• Pracovní dny Po – Pá (So, Ne, svátky volno).
• Můžete se přijít se k nám podívat, jak to u nás ve firmě funguje a vypadá.

Pracoviště Slušovice - Březová (u dostihové dráhy)
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBřezová 155, 763 15 Slušovice Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-13T18:25:41

Společnost

SWS a. s.
  • SWS a. s.
  • Kontakt : Mgr. Petr Šich
  • Telefon : +420 577 640 307
  • E-mail : kariera@sws.cz
  • Adresa : Březová 155, 763 15 Slušovice

Klíčová slova

prostředí

sws

atd

samostatnost

prostorpožadavky pracovitost

kancelářských

skladových

práceúklid

kolárnanáplň

knihy