PopisMísto výkonu práce:
- Průhonická 222, Čestlice

Prvotní kontakt:
- e-mail: ilona.nesvadbova@centrum.cz

Upřesňující údaje:
-POPIS POZICE
- Denní telefonická komunikace se zákazníky, řešení jejich požadavků, reklamací a poskytování informací
- Správa pohledávek zákazníků v ČR a SK a jejich řešení ve spolupráci s účetním a obchodním oddělením
- Spolupráce s pojišťovnou při nastavování kreditních limitů
- Denní komunikace s obchodním týmem a jeho podpora
- Spolupráce na novém projektu distribuce palivových karet na Slovensku

POŽADUJEME
- Výbornou znalost práce s PC (MS office, především práce s Excelem)
- Znalost účetního programu HELIOS výhodou
- Min. středoškolské vzdělání s maturitou
- Znalost anglického jazyka - komunikace s partnery
- Znalost polského jazyka výhodou pro nově vznikající projekt v Polsku
- Komunikativní a přátelskou osobnost
- Logické uvažování a samostatnost
- Praxe na obdobné pozici VÝHODOU

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY
- Zavedená společnost obchodující v rámci celé Evropy
- Práce v příjemném menším mladém kolektivu
- Spolupráci na nově vznikajících projektech
- Možnost určité flexibility ohledně pracovní doby
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na obědy
- Dobré platové ohodnocení, roční bonus
- Mobilní telefon a notebook i k soukromému použití
- 3 dny zdravotního volna (sickday) Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěERNEKS INVEST s.r.o. - sídlo, Průhonická 222, 25101 Říčany u Prahy Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T03:07:20

Společnost

ERNEKS INVEST s.r.o.
  • ERNEKS INVEST s.r.o.
  • Kontakt : Ilona Nesvadbová
  • Telefon : +420 604 434 344
  • E-mail : ilona.nesvadbova@centrum.cz
  • Adresa : ERNEKS INVEST s.r.o. - sídlo, Průhonická 222, 25101 Říčany u Prahy

Klíčová slova

komunikace

jazyka

obchodním

práce

řešení

nově

výhodouzaměstnanecké

evropy práce

celé

výhodou