PopisPracovní náplň:
- marketingová činnost pro zakázky se strojírenským zaměřením
- provádění nabídkové činnosti a uzavírání kupních smluv
- zprostředkování a uskutečňování jednání se zákazníky včetně zahraničními zákazníky
- aktivní podíl na marketingové politice s cílem vyhledávání nových zákazníků
Požadavky: vzdělání strojírenského směru, dobrá znalost práce na PC, organizační schopnosti, řidičský průkaz, AJ
Vedle zajímavé a tvořivé práce v přátelském kolektivu nabízíme perspektivní dlouhodobé zaměstnání, příspěvek na stravování, 3 dny sick day, pružnou pracovní dobu, možnost vzdělávání a osobního rozvoje. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNedbalova 573, 544 01 Dvůr Králové nad Labem Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T12:35:19

Společnost

TMW, a.s.
  • TMW, a.s.
  • Kontakt : Jan Mirský
  • Telefon : +420 499 320 540
  • E-mail : jan.mirsky@tmw.cz
  • Adresa : Nedbalova 573, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Klíčová slova

pracovní

práce

nabízíme

znalost

organizační

schopnosti

řidičský

průkaz

aj vedle

zajímavé