PopisNáplň práce:
- identifikace dotačních titulů vhodných k financování projektových záměrů města Rosice a jeho příspěvkových organizací.
- zpracovávání projektových žádostí v souladu se stanovenými pravidly
- administrace projektů financovaných z dotačních titulů
- příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu

Další požadavky:
- občanská a morální bezúhonnost
- výborná uživatelská znalost MS Office
- zodpovědnost, pečlivost, přesnost
- schopnost samostatného rozhodování i týmové spolupráce, adaptabilita, komunikační a organizační dovednosti,
- odolnost vůči stresu,
- znalost zákona o veřejných zakázkách
- orientace v dotačních titulech EU
- zkušenosti v oblasti administrace projektů financovaných z dotačních titulů výhodou
- řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 4 dny sick days
- stravenky
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na penzijní připojištění
- výhodné mobilní tarify

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete na adresu Městský úřad Rosice, Palackého nám. 13, 665 01 Rosice nebo předejte na podatelně Městského úřadu Rosice, Žerotínovo nám. 1 tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 07.06.2019. Zásilku označte na obálce heslem „NEOTEVÍRAT - výběrové řízení“. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPalackého nám. 13, 665 01 Rosice u Brna Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T12:35:19

Společnost

Město Rosice
  • Město Rosice
  • Kontakt : Martin Růžička
  • Telefon : +420 546 492 106
  • E-mail : ruzicka@mesto.rosice.cz
  • Adresa : Palackého nám. 13, 665 01 Rosice u Brna

Klíčová slova

rosice

dotačních

administrace

titulů

znalost

projektových

veřejných

příspěvek

financovaných

projektů