PopisPracoviště Kroměříž
- Náplň práce: kompletace, vizuální kontrola, nakládka plastových
výrobků pro automobilový průmysl
- Požadujeme: ZŠ/vyučení, vhodné i pro absolventy, manuální zručnost, spolehlivost, práce je náročná na zrak
- pouze ranní směna 6:00-14:00 nebo 7:00-15:00 hod.
- nástup možný ihned, práce na dobu určitou s možností prodloužení
- Výhody: příspěvky na stravu, docházkový a prémiový bonus, nástupní mzda od 96,-Kč /hod.
- Kontakt telefonicky (po-pá 8-15.hod.) nebo emailem: adela@kmkonsult.cz

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKM konsult s.r.o. - Jožky Silného - agentura práce, Jožky Silného 2824/12, 767 01 Kroměříž 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-05-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-14T15:28:57

Společnost

KM konsult s.r.o.
  • KM konsult s.r.o.
  • Kontakt : Adéla Valníčková
  • Telefon : +420 777 776 356
  • E-mail : adela@kmkonsult.cz
  • Adresa : KM konsult s.r.o. - Jožky Silného - agentura práce, Jožky Silného 2824/12, 767 01 Kroměříž 1

Klíčová slova

práce

osobní

souhlas

údaje

dobu

hod

řízení

pracovní

agenturou

zprostředkováváno