PopisNÁPLŇ PRÁCE: dopomoc seniorům s běžnými denními činnostmi (osobní hygienou, koupáním, podáním stravy a tekutin, atd.), vedení individuálních záznamů o průběhu služby, volnočasové aktivity s klienty, doprovody k lékaři
POŽADAVKY: kurz pracovníka v sociálních službách, podle zákona 108/2006 Sb. - lze absolvovat do 18 měsíců od nástupu na pracovní místo, čistý trestní rejstřík. Očkování proti Hep B - lze očkovat před nástupem do pracovního poměru
NABÍZÍME: příplatky za práci v noci, víkendy, svátky; po zapracování osobní příplatek, možnost odměn za nadstandartní pracovní výkony, bonusy:5 týdnů dovolené, obědy v organizaci v ceně 13,-- Kč, příspěvky na kulturní a sportovní akce 3000,-- ročně, průběžné vzdělávání, možnost stabilního zaměstnání, příspěvková organizace zaručuje stabilní růst platů dle státních tabulek, pracovní oděv
KONTAKT: telefonicky, e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěZámecká 500, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl Mzda minimálně21600 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-15T03:06:57

Společnost

Centrum sociální pomoci města Litomyšl
  • Centrum sociální pomoci města Litomyšl
  • Kontakt : Alena Fiedlerová
  • Telefon : +420 602 520 707
  • E-mail : reditel@csplitomysl.cz
  • Adresa : Zámecká 500, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl

Klíčová slova

pracovní

osobní

lze

možnost

nadstandartní

organizaci

obědy

dovolené

týdnů

bonusy5