PopisMísto výkonu práce: Hněvotín 410, Hněvotín. Nástup: dle dohody.
Požadavky:
- samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
- časovou flexibilitu
- zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu
Náplň práce:
- příprava surovin pro další zpracování (ne bourání masa)
- zodpovědnost za kvalitu a dodržování technologických postupů při zpracování surovin
- kontrola kvality vstupních surovin
- dodržování systému pravidel FIFO
Nabízíme:
- zázemí úspěšné potravinářské firmy
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- práci na plný úvazek, denní nerovnoměrná pracovní doba 6,00-18,00 h.
- možnost seberealizace
- nástupní mzda: 18 000 Kč + bonusy (příplatek na dopravu, obědy, věrnostní, nemocnost, příspěvek na penzijní připojištění a další)
- náborový příspěvek 20 tis. Kč
Kontakt je možný POUZE e-mailem. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNeurčeno PracovištěBAPA s.r.o. - pracoviště, Hněvotín 410, 783 47 Hněvotín Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-06-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-15T03:06:57

Společnost

BAPA s.r.o.
  • BAPA s.r.o.
  • Kontakt : Jen písemně
  • E-mail : personalni.ol@bapa.cz
  • Adresa : BAPA s.r.o. - pracoviště, Hněvotín 410, 783 47 Hněvotín

Klíčová slova

příspěvek

hněvotín

práci

dodržování

zodpovědnost

zpracování

surovin

místo

možnost

doba