PopisMísto výkonu rpáce: Praha 1
Prvotní kontakt: michaela.vrchotova@ghmp.cz
Náplň: Administrativní činnost a podpora spojená s chodem oddělní, správa skladu publikací a dárkových předmětů jejich distribuce, skladová evidence, spolupráce s dodavateli, komisní prodej.
Požadujeme: Zkušenost s obchodní činností, praxe v oblasti marketingu a PR (v kulturní oblasti výhodou). Znalost AJ na úrovni B2. Výborná znalost ČJ. Organizační a komunikační schopnosti. Asertivita a dobré vystupování, koncepční myšlení, samostatnost, preciznost, schopnost pečlivě vést databáze, silný vztah k misi organizace, loajálnost a výrazné pracovní nasazení, časová flexibilita, schopnost práce v týmu, zkušenost s účetním systémem POHODA výhodou
Zaměstnanecké výhody:Stravenky, 5 týdnů dovolené, volný vstup do českých i zahraničních muzeí a galérií v rámci členství AMG a ICOM. Možnost Multisport karty. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGalerie hlavního města Prahy- hl.m. Praha, Praha Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-05-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-15T03:06:57

Společnost

Galerie hlavního města Prahy
  • Galerie hlavního města Prahy
  • Kontakt : Michaela Vrchotová
  • E-mail : michaela.vrchotova@ghmp.cz
  • Adresa : Galerie hlavního města Prahy- hl.m. Praha, Praha

Klíčová slova

schopnost

zkušenost

oblasti

znalost

místo

loajálnost

časová

nasazení

pracovní

výrazné