PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
Práce v živočišné výrobě. Dojení a ošetřování skotu.

Nabízíme:
Zajímavou práci se zvířaty. Mzdové ohodnocení s možností příplatků, odměny, stravenky a firemní akce. Jistotu stabilní české společnosti.

Požadavky:
Kladný vztah ke zvířatům. Fyzickou zdatnost a odolnost. Samostatnost a zodpovědnost. Výhodou je vzdělání SŠ zemědělské nebo praxe na obdobné pozici (není podmínkou).

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Martin Krůpa:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: martin.krupa@renofarmy.cz;
- telefonicky (po - Pá 07,00 - 15,00hod.) na čísle 773 330 414;
- osobně (Po - Pá 07,00 - 10,00hod.) na adrese: Farma Všechovice, Záhoran, a.s., Všechovice č.p. 50, 753 53 Všechovice Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěVšechovice 50, 753 53 Všechovice Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Záhoran, a.s.
  • Záhoran, a.s.
  • Kontakt : Martin Krůpa
  • Telefon : +420 773 330 414
  • E-mail : martin.krupa@renofarmy.cz
  • Adresa : Všechovice 50, 753 53 Všechovice

Klíčová slova

všechovice

nástup

krůpa

vzdělání

zemědělské

praxe

obdobné

pozici

podmínkouzájemci

hlásit