PopisMísto výkonu práce: OLOMOUC nebo HRANICE
Náplň práce:
- komplexní zastřešení účetní agendy (fakturace, bankovní operace, pokladna, zápočty, odpisy atd.), sestavení účetní závěrky, zpracování přiznání DPH, KH, SH zpracování DPPO ve spolupráci s daňovým poradcem, finanční podklady pro banky, komunikace s FÚ
Požadavky:
minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, praxe v oboru min. 3 roky, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, řidičský průkaz sk. B
Platové podmínky: 20.000 - 25.000 kč + prémie a osobní ohodnocení Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPříčná 129/3, Hodolany, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-15T15:58:46

Společnost

DAVE International Services s.r.o.
  • DAVE International Services s.r.o.
  • Kontakt : Hana Číhalová
  • E-mail : assistant@daveservis.cz
  • Adresa : Příčná 129/3, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

práce

účetní

zpracování

místo

min

komunikace

fú požadavky minimálně

středoškolské

vzdělání

maturitou