Popispožadavky: vyučen v oboru kuchař, praxe v oboru, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce.
Pracovní doba Po-Pá, 6:00-14:30, volné víkendy.
Náplň práce: Výroba jídel teplé i studené kuchyně v prostředí závodního stravování.
Zaměstnanecké benefity: zaměstnání u stabilního zaměstnavatele, transparentní odměňování, výhodné stravování, příplatky na životní pojištění/penzijní připojištění, výhodný tel. tarif.
V případě zájmu se hlásit telefonicky nebo e-mailem

Minimální vzděláníNižší střední SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGTH catering a. s. 001, Důlní 375/89, Mostecké Předměstí, 418 01 Bílina 1 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-16T03:11:08

Společnost

GTH catering a. s.
  • GTH catering a. s.
  • Kontakt : P.Gabrišová
  • Telefon : +420 417 805 736,417 805 719
  • E-mail : provoz.dolybilina@gthcatering.cz
  • Adresa : GTH catering a. s. 001, Důlní 375/89, Mostecké Předměstí, 418 01 Bílina 1

Klíčová slova

oboru

požadavky

životní

stabilního

zaměstnavatele

transparentní

odměňování

výhodné

stravování