PopisMísto: Brno Vinohradská ulice pískovna 200m od autobusové zastávky.
Domluvte si pracovní schůzku nebo pošlete životopis Kontakt email: rec.brno@setra-cr.eu Telefon: volejte PO-PA 8-14hod. tel.602529803
Popis pozice:
Recyklace stavebních a demoličních odpadů Brno přijme technického pracovníka/pracovnici - OBSLUHU VÁHY na příjem materiálů včetně inkasování hotovostních částek. Práce není fyzicky náročná a je vhodná i pro zaměstnance s pracovním omezením. Samostatná kancelářská práce v zařízené unimo buňce v lomu.
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání, uživatelskou znalost PC, hmotnou zodpovědnost za finance. Spolehlivost, pečlivost, po zaučení orientaci na sypké stavební materiály a demoliční odpady. Praxe v podobném provozu vítána.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti. Pravidelná mzda. Přátelské prostředí. Pracovní doba PO-PA 7-15:30hod.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSETRA, spol. s r. o.-Vinohradská, Vinohradská, Černovice, 618 00 Brno 18 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-16T03:11:08

Společnost

SETRA, spol. s r. o.
  • SETRA, spol. s r. o.
  • Kontakt : Komínková
  • Telefon : +420 602 529 803
  • E-mail : rec.brno@setra-cr.eu
  • Adresa : SETRA, spol. s r. o.-Vinohradská, Vinohradská, Černovice, 618 00 Brno 18

Klíčová slova

brno

popa

práce

pracovní

místo

znalost

pečlivost

financespolehlivost

zodpovědnost

hmotnou