PopisKontakt:tel.: 601 142 656, e-mail: veronika.pixova@czas.cz
Požadavky:
- minimálně dokončené středoškolské vzdělání s maturitou (ekonomického směru)
- znalost účetnictví výhodou
- uživatelská znalost PC, samostatnost, flexibilita

Náplň práce:
- pořizování a elektronická správa účetních dokladů
- archivace
- zpracování běžné účetní agendy účetního oddělení

Místo vhodné i pro čerstvé absolventy obchodních akademií

Finanční ohodnocení dle zkušenosti kandidáta

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSluneční náměstí 2540/5, Stodůlky, 158 00 Praha 58 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-05-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-16T03:11:08

Společnost

ČZ A. S.
  • ČZ A. S.
  • Kontakt : Veronika Pixová
  • Telefon : +420 601 142 656
  • E-mail : veronika.pixova@czas.cz
  • Adresa : Sluneční náměstí 2540/5, Stodůlky, 158 00 Praha 58

Klíčová slova

znalost

vhodné

zpracování

běžné

účetní

agendy

účetního

oddělenímísto

kontakttel

dokladů