PopisKontakt telefonicky PO - PÁ od 7:00 do 18:00 hod. nebo osobně na pracovišti v Dobrušce.
Místo výkonu práce na prodejně Novák Maso-Uzeniny v objektu Penny Marketu v Dobrušce.
Požadavky na kvalifikaci:
- základní vzdělání
- praxe s prodejem zboží
- zodpovědný přístup k práci
- samostatnost, ochota pracovat
- zdravotní průkaz
Náplň práce:
- výroba chlebíčků, salátů, plněných baget, koláčů
- příprava vybraných položek do teplého pultu
- příprava rozpékaného pečiva
- příprava a krájení zboží do pultu
- dodržování hygienických zásad
- dodržování pravidel HACCP
NABÍZÍME:
- práci ve stabilní české společnosti, zajímavé finanční ohodnocení
- stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- odměnu za práci o víkendech a svátcích, slevové poukázky na nákup zboží
- lázně, zaškolení na prodejně
- možnost práce i na DPP.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - pracoviště Dobruška, Solnická 59, 518 01 Dobruška Mzda minimálně16680 Kč Mzda maximálně18580 Kč Nastoupit od2019-05-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-16T03:11:08

Společnost

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Kontakt : Miluše Kellerová
  • Telefon : +420 725 263 697
  • E-mail : prace@novak-mu.cz
  • Adresa : NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - pracoviště Dobruška, Solnická 59, 518 01 Dobruška

Klíčová slova

příprava

práce

práci

zboží

dodržování

krájení

zboží

pečiva

pultu

rozpékaného