PopisMinimální vzdělání a další požadavky na pracovní pozici:
Střední odborné vzdělání s výučním listem + kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách
Počítačová gramotnost
Náplň práce:
Poskytování poradenství v terénu, pomoc při vyřizování úředních a osobních záležitostí především seniorům ohroženým chudobou, v menší míře také romskému etniku. Pracovní poměr bude uzavřen do 31. 12. 2019 s možností prodloužení.
Způsob kontaktování
Zájemci mají možnost zasílat žádosti o zaměstnání a životopisy na emailovou adresu: personalista@socsluzbykarvina.cz nejpozději do 31. 5. 2019
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSokolovská 1761/36, Nové Město, 735 06 Karviná 6 Mzda minimálně16970 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-16T03:11:08

Společnost

Sociální služby Karviná, příspěvková organizace
  • Sociální služby Karviná, příspěvková organizace
  • Kontakt : Jana Davidová
  • Telefon : +420 725 217 154
  • E-mail : personalista@socsluzbykarvina.cz
  • Adresa : Sokolovská 1761/36, Nové Město, 735 06 Karviná 6

Klíčová slova

vzdělání

pracovní

minimální

chudobou

menší

míře

romskému

etniku

poměr

uzavřen