PopisNástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Švécar tel.: 775 710 218 nebo kominictvi@kominictvi-svecar.cz. Požadavky: čistý trestní rejstřík, zkušenosti v oboru klempířství a zámečnictví výhodou - není podmínkou, manuální zručnost.
Náplň práce: práce v nové provozovně, práce ve skladu (výdej a příprava zboží) i dílně (drobná výroba - klempířská, zámečnická). PD: Po-Pá 7:30-16:00 hod. Pracoviště: Trávnická 7, Prostějov Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMarek Švécar - pracoviště, Trávnická 2449/7, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-16T03:11:08

Společnost

Marek Švécar
  • Marek Švécar
  • Kontakt : Marek Švécar
  • Telefon : +420 775 710 218
  • E-mail : kominictvi@kominictvi-svecar.cz
  • Adresa : Marek Švécar - pracoviště, Trávnická 2449/7, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

práce

tel

drobná

provozovně

skladu

výdej

příprava

zboží

dílně

nástup