PopisINTERNÍ LOGISTIK/-ČKA- pracoviště Nová Paka
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: skolab@skolab.cz
Po zaslání životopisu do e-mailu, bude uchazeč pozván na výběrové řízení.
Náplň práce:
Příjem a výdej zboží, zpracování objednávek dodavatelských i zákaznických, práce ve skladovém systému, komunikace s dodavateli a zákazníky (emailová, telefonická, osobní)
Požadavky:
Dobrá znalost práce s PC, Word, Excel
Znalost AJ výhodou
Vhodné i pro absolventy. Absolventy zaučíme.
Po 1 roce práce u nás, možnost získat prac. smlouvu na dobu neurčitou.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMARKETINGOVÉ SLUŽBY, Průmyslová 1200/4a, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-16T03:11:08

Společnost

Školab s.r.o.
  • Školab s.r.o.
  • Kontakt : Jana Krejčí
  • E-mail : skolab@skolab.cz
  • Adresa : MARKETINGOVÉ SLUŽBY, Průmyslová 1200/4a, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

práce

absolventy

interní

systému

komunikace

dodavateli

zákazníky

emailová

telefonická