PopisNáplň práce: budování a rozvoj obchodní partnerské sítě pro německy hovořící země, spolupráce s marketingovým týmem, spolupráce s konzultantským a produktovým týmem
Očekáváme: praxe min. 3 roky; vysoká míra energie a nadšení, výborné organizační a komunikační schopnosti, vynikající znalost německého jazyka, aktivní znalost anglického jazyka, výborná znalost MS Office, řidičský průkaz sk.B
Pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, firemní počítač a telefon + tarif, školení a certifikace, osobní automobil

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěALVAO s r.o. - pracoviště Žďár n. S., Havlíčkovo nám. 153/2, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-17T03:07:46

Společnost

ALVAO s.r.o.
  • ALVAO s.r.o.
  • Kontakt : Petra Ondíková
  • Telefon : +420 566 630 078
  • E-mail : jobs@alvao.cz
  • Adresa : ALVAO s r.o. - pracoviště Žďár n. S., Havlíčkovo nám. 153/2, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

znalost

jazyka

spolupráce

náplň

skb pružná

německého

aktivní

anglického

výborná

office