PopisNáplň práce:
* Vypracování podkladů pro technologickou dokumentaci výroby nových produktů
* Pomoc při zpracovávání konstrukčních vývojových úkolů
* Samostatné zpracování průvodní dokumentace nových produktů (například uživatelský manuál, katalog náhradních dílů, projekční podklady)
* Organizace certifikačních procesů pro výrobky

Požadujeme:
* Min. SŠ vzdělání technického zaměření ve strojírenském či příbuzném oboru
* Znalost práce s PC (MS Office)
* Znalost práce s konstrukčními 2D a 3D SW (AutoCAD, Inventor a Vault)
* Dobrá znalost angličtiny nebo němčiny
* Schopnost řešit technickou problematiku, tvůrčí přístup k řešení úkolů, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:
* Perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
* Možnost seberealizace – odborný a profesní růst
* Podnikové stravování
* Příspěvek na stravování
* Firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna,…) Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTEDOM a.s. - provoz Třebíč, Hrotovická-Průmyslová Zóna č.p.160, Hrotovická-Průmyslová Zóna 160, Střítež, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně34000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-16T03:11:08

Společnost

TEDOM a.s.
  • TEDOM a.s.
  • Kontakt : Zdeňka Malá
  • Telefon : +420 953 311 003
  • E-mail : zdenka.mala@tedom.com
  • Adresa : TEDOM a.s. - provoz Třebíč, Hrotovická-Průmyslová Zóna č.p.160, Hrotovická-Průmyslová Zóna 160, Střítež, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

nových

práce

náplň

problematiku

flexibilita

úkolů

řešení

přístup

tvůrčí

řešit