PopisMísto výkonu práce:
Pod Borkem č.p. 313
Čejetičky
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 702174301, e-mail: aneta.kubickova@montana-mb.cz

Náplň práce:
- Předprojektová analýza požadovaného zařízení.
- Návrhy řešení a výsledná realizace projektů v oblasti průmyslové automatizace.
- Tvorba technické dokumentace pro mechanickou část v Autodesk Inventor (v případě znalosti jiného CAD zajistíme přeškolení).
- Podíl na tvorbě řešení a nabídek pro zákazníky.
- Komunikace s projektovým týmem, dodavateli i zákazníky naší společnosti.
- Aktivní účast na "oživení" výsledného produktu u zákazníka.

Požadujeme:
- SŠ strojírenského zaměření s odpovídající praxí (VŠ výhodou).
- Zkušenosti v oblasti konstrukce alespoň 1 rok.
- Zájem o průmyslovou automatizaci.
- Časová flexibilita.
- Řidičský průkaz sk. B.
- Aktivní znalost Aj výhodou.

Nabízíme:
- Účast na zajímavých projektech v ČR i zahraničí
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Prémie a další bonusy
- Práce v přátelském kolektivu
- Možnost pozorovat výsledky své práce během výroby i u zákazníka
- Firemní akce
- Stravenky
- Jazykové kurzy
- Školení
- Příspěvek na pojištění
- Jednosměnný provoz

Zaměstnanecké výhody: Benefity, školení, stravenky, kurzy.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMONTANA s r.o. Mladá Boleslav, Pod Borkem 313, Čejetičky, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-16T03:11:08

Společnost

MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
  • MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav
  • Kontakt : Aneta Kubíčková
  • Telefon : +420 702 174 301
  • E-mail : aneta.kubickova@montana-mb.cz
  • Adresa : MONTANA s r.o. Mladá Boleslav, Pod Borkem 313, Čejetičky, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

práce

účast

aktivní

oblasti

řešení

místo

flexibilita

zahraničí

projektech

zajímavých